Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki komercyjne Mierzyno - Lista ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

89 900 zł1 200 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla tych, którzy szukają spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą Na sprzedaż jest 6 z 12 działek (3 sprzedane 49/2, 49/3, 49/4, 3 zarezerwowane 49/1, 49/5, 49/6).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

1 800 000 zł16 625 m² 108,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Duża działka - 16 625 m , idealna pod inwestycję! Mierzyno, powiat wejherowski | Spokój i cisza | Ogromny potencjał Działka: na sprzedaż działka o powierzchni 16 625 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

1 498 000 zł42 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i cenie! Oferta ważna do końca maja! Zapraszam na prezentację działki inwestycyjnej o powierzchni 42.800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka Słuszewo

Słuszewo(Mierzyno + 8 km)

56 960 zł1 424 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. ok. 1424 m2, w Słuszewie, gmina Gniewino. Działka w kształcie prostokąta o płaskiej powierzchni. Działka położona w centrum wsi, przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śmiechowska

Śródmieście,Wejherowo(Mierzyno + 20 km)

98 000 zł274 m² 357,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Bardzo atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni 274 m2, położona w ścisłym centrum Wejherowa, a zarazem w spokojnej dzielnicy, przy ul. Śmiechowskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Białogóra

Białogóra(Mierzyno + 13 km)

55 000 zł976 m² 56,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Bezpośrednio działka nad morzem - białogóra Do bezpośredniej sprzedaży działka rolno-rekreacyjna w północno-wschodniej części Białogóry. Działka powstała w wyniku podziału pól.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij